top of page

 VİBERECT

     Viberect, cinsel işlev bozukluğunun birçok biçiminin üstesinden gelmeye yardımcı olan, ereksiyonun elde edilme ve sürdürülmesinin güçleşmesinde, sertleşme sorunlarında, prostat cerrahisinden sonra ortaya çıkan erektil disfonksiyonda ve ejakülasyon ve orgazm bozukluğu gibi durumlarda ilk FDA ve CE sertifikalı tıbbi penis titreşim stimülasyon cihazıdır. 

     Viberect, ED ve diğer cinsel bozuklukların tedavisi için 70'den fazla ülkede onaylanmıştır.

 • Patentli titreşim stimülasyon teknolojisi ile Viberect FDA ve CE sertifikalı tıbbi penil rehabilitasyon cihazı

 • ABD'de üretilmiş, şarj edilebilir ve yıllarca kullanım için uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir

     Viberect, erektil disfonksiyona maruz kalmış erkeklerde ereksiyonu kışkırtan bir tıbbi cihazdır. Viberect, penisin her iki tarafında bulunan, penis ereksiyonunu başlatan pudental sinir reseptörlerini güvenli ve ağrısız bir şekilde uyarır. 

 

     Viberect'in ereksiyon sinyalleri omuriliğe ulaşır ve sakral omurilikteki cinsel merkezleri "uyandırır". Sonuç olarak, kan akımını ve ereksiyonu artırmak için kavernöz sinirler tarafından Nitrik oksit salınır. Viberect, cinsel ilişkiden önce veya ön sevişme öncesi 3-5 dakika içinde doğal olarak bu işlemi uyarır.

 

    Viberect ayrıca cinsel ilişki sırasında orgazm zevkini arttırır. ABD FDA ve Avrupa Birliği tarafından ED tedavisi için temizlenebilen tek titreşimli tıbbi cihazdır. 

 

     Viberect için ideal adaylar; hafif-orta derecede ED, yetersiz sertliğe sahip erkekler, depresyona bağlı ED ve prostat kanseri tedavileri sonrası rehabilitasyon ve boşalma spinal kord yaralanması olan erkeklerdir. Viberect, intrakavernozal enjeksiyona verilen yanıtı iyileştirebilir, etkili doz miktarı ve ağrıyı azaltabilir.

 

     Eş zamanlı olarak penis başının üst ve altına ilişkiden  üç ila on dakika önce uygulanan Viberect'in patentli titreşim stimülasyon teknolojisi pudendal siniri uyarır ve penisin kanla doldurulmasına neden olan nitrik oksit salınmasına neden olur.

     Artık erkekler için erektil sağlık ve cinsel tepkilerini iyileştirmek ve onarmak için kullanılabilen, güvenli, fizyolojik, noninvaziv ve güçlü bir araç.

     İlaçlara, iğnelere ve ED'ye yönelik fizyolojik alternatif ve vakum terapi cihazı ile düzenli mekanik rehabilitasyona ideal bir alternatif.

 • Bakım gerektirmez, şarj edilebilir piller, günlük kullanımlarla yıllarca dayanır.

 • Açılı, nazik, hoş bir deneyim

 • Konfor ve etkinlik için ayarlanabilir frekans ve modlar

 • Omurilik yaralanmalı erkeklerde boşalmayı uyarmak için ve tüp bebek uygulamalarında  sperm elde etmek için güçlü ayarlar

 • Cinsel aktiviteden önce isteğe bağlı olarak veya doktorunuz tarafından tavsiye edilen şekilde terapi kapsamında günlük olarak kullanılabilir      O nasıl çalışır?

 • Penil ereksiyon, beyin ve penisteki heyecanlı ve cinsel açıdan ilgili sinir uyarılarından yola çıkarak, penisin kanla doldurulmasına izin veren olayların karmaşık bir olayına yol açan sakral omurilik tarafından koordine edilen bir sinir olayıdır.

 • Milyonlarca sinir reseptörü (antenler) penisin yüzeyini çiziyor. Bu sinirler beynin ve omuriliğindeki önemli cinsel merkezlerle iletişim kurar. Cinsel tepki ve idrar fonksiyonlarının fizyolojisinde kritik bir rol oynarlar.

 • Cinsel uyarılma (erotik düşünce, görme alanı, genital uyarı, vb.) Sakral omurilik cinsel merkezlerinin uyarımına neden olur. Aktivasyonu, penisin kanla doldurulmasına neden olan karmaşık bir olay kaskına yol açar. Sertliği sağlamak için, kan, penisin korpora bölümünden sızıntıya maruz kalmamalıdır.

 • Birçok önemli kas, penisin tabanının etrafında stratejik olarak konumlandırılmıştır; bilim adamları, ereksiyon sertliği aşamasında penisin stabilize edilmesinden büyük ölçüde sorumludur. Kanın penisden ayrılmasını önlemek için damarları sıkıştırmaya yardımcı olurlar; dolayısıyla sertliğin ve ereksiyonun bakımının güçlendirilmesi.

 • ED bulunmayan genç erkekler için, ereksiyondan sorumlu tüm sinirler, kaslar ve damarlar optimize edilir ve zahmetsizce mükemmel bir uyum içinde oynarlar. Yaşlandıkça, daha az sağlıklı, depresif, fazla ilaçlanmış ya da kansere müdahale edersek, Sinir / Damar / Kas üçlemesi ayarın dışına çıkıyor. Daha az akış, daha az heyecan, venöz sızıntıya bağlı olarak daha az sertlik vb. Vardır.

bottom of page